пятница, 14 января 2011 г.

Открытки

Детки - это такие милые Божьи создания, что они  являются не только украшением семейного очага, но любая может и не взрачная вещичка с их  образами, будет по особенному красива и миловидна, такие вот драгоценные камешки))
Эмоции радости и любви))
 


Хотелось передать эмоции радости и любви, цветочки - это когда мы можем поделиться с другим тем, чего у него не достает и заполнить его пустоту))) даже просто улыбкой.

Посмішка нічого не коштує, але багато дає. Вона збагачує тих, хто її отримує, не обідняючи при цьому тих, хто її дарує. Вона триває мить, а в пам'яті залишається деколи назавжди. Ніхто не багатий настільки, щоб обійтися без неї; і немає такого бідняка, який не став би від неї багатше. Вона створює щастя в будинку, породжує атмосферу доброзичливості і служить паролем для друзів. Вона – натхнення для утомлених, денне світло для тих, хто занепав духом, сонячний промінь для засмучених, а також краща протиотрута від неприємностей. І, проте, її не можна купити, не можна випросити, не можна позичити, не можна вкрасти, оскільки вона сама по собі ні на що не годиться, поки її не віддали! 

 Желаю вам радостного настроения и позитивных эмоций,  побольше улыбок и ярких работ))

4 комментария:

  1. Замечательный МК и открытка чудо!
    А почему не выложли МК в своем блоге?

    ОтветитьУдалить
  2. А мне и каламбурчик понравился!

    ОтветитьУдалить
  3. У вас потрясающие работы!!! Спасибо за МК! очень интересная октрытка получилась! буду пробовать:)

    ОтветитьУдалить